Dzień przedsiębiorczości – 2017

Uczniowie szkoły wzięli udział w programie Dzień Przedsiębiorczości – 2017.
W ramach programu uczniowie odbyli 1-dniową praktykę na wybranym stanowisku pracy w Urzędzie Miejskim w Bierutowie.  W strukturę pracy w Urzędzie wprowadziła uczniów Pani Mariola Kutek, Sekretarz Miasta I Gminy również Kierownik referatu organizacyjnego, która opowiadając o strukturze zatrudnienia jednocześnie podpowiadała możliwość wyboru stanowiska pracy, z którym chcieliby zapoznać się uczniowie.

Czytaj więcej...

Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Wrocławskiej

W dniu 23.03.2017 r. grupa uczniów klasy 4 technikum informatycznego uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Tematem zajęć były układy mechatroniczne i robotyczne.

Dzień otwarty w WSWOL (11. 03. 2016)

Zajęcia w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu

11 marca 2016 r. w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu uczniowie klasy I LO – Klasa Mundurowa oraz uczniowie klasy III TA wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez uczelnię w związku z Dniem Otwartym Uczelni.

Czytaj więcej...