Obchody Święta Niepodległości 2018

W piątek,  9.11.2018 roku, w Hali Widowiskowo- Sportowej w Bierutowie odbyły się  szkolne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spektakl  pt. :  „ Historia odzyskania niepodległości. Od nocy do brzasku- impresje polskie”  przedstawili uczniowie ze szkolnego kółka teatralnego a oprawę muzyczną zapewnił zespół Bierutowianie Bis.

W niedzielę, 11.11.2018 roku, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, w Kościele p.w. św. Katarzyny w Bierutowie odbyła się uroczysta Msza Święta  w intencji Ojczyzny.      Podczas Eucharystii naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz uczniowie należący do Liturgicznej Służby Ołtarza.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH - OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BIERUTOWIE

W dniu 16 października 2018 roku odbyła się szczególna uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. To niecodzienne wydarzenie, podobnie jak w roku ubiegłym, miało miejsce w Kościele Św. Katarzyny
 w Bierutowie. Mszy świętej, podczas której uczniowie klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego złożyli ślubowanie na ucznia i kadeta, a uczniowie Technikum
w zawodzie technik informatyk ślubowanie na ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
 im. Władysława Reymonta w Bierutowie, przewodniczył Ksiądz Proboszcz Ryszard Znamirowski.

Czytaj więcej...

Ochrona danych osobowych - RODO

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Reymonta
56 - 420 Bierutów
ul. Plac Kościelny 2
Telefon/fax: 071 / 314- 62- 41
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo!!!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), mamy obowiązek udzielania kompleksowych informacji o tym, w jaki sposób przetwarzane są̨ zbierane dane.

W świetle RODO przyjmując od Państwa pismo, czy to w formie papierowej czy elektronicznej, z określoną̨ treścią̨, z podpisem, nasza placówka Zespół Szkół Ponadpodstawowych, im. Władysława Reymonta, ul. Plac Kościelny 2, 56-420 Bierutów, staje się ich Administratorem.

Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Marek Adamaszek z którym możecie się Państwo kontaktować pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Wybór ubezpieczyciela

Rada Rodziców przy ZSP w Bierutowie w dniu 28.08.2018 r. wybrała ubezpieczyciela NNW uczniów.

Jest ro firma Gothaer.