ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH - OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BIERUTOWIE

W dniu 16 października 2018 roku odbyła się szczególna uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. To niecodzienne wydarzenie, podobnie jak w roku ubiegłym, miało miejsce w Kościele Św. Katarzyny
 w Bierutowie. Mszy świętej, podczas której uczniowie klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego złożyli ślubowanie na ucznia i kadeta, a uczniowie Technikum
w zawodzie technik informatyk ślubowanie na ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
 im. Władysława Reymonta w Bierutowie, przewodniczył Ksiądz Proboszcz Ryszard Znamirowski.

Czytaj więcej...

Ochrona danych osobowych - RODO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta
56 - 420 Bierutów
ul. Plac Kościelny 2
Telefon/fax: 071 / 314- 62- 41
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo!!!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), mamy obowiązek udzielania kompleksowych informacji o tym, w jaki sposób przetwarzane są̨ zbierane dane.

W świetle RODO przyjmując od Państwa pismo, czy to w formie papierowej czy elektronicznej, z określoną̨ treścią̨, z podpisem, nasza placówka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, im. Władysława Reymonta, ul. Plac Kościelny 2, 56-420 Bierutów, staje się ich Administratorem.

Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Marek Adamaszek z którym możecie się Państwo kontaktować pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Wybór ubezpieczyciela

Rada Rodziców przy ZSP w Bierutowie w dniu 28.08.2018 r. wybrała ubezpieczyciela NNW uczniów.

Jest ro firma Gothaer.

Rządowy program „Dobry Start”

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Ulotka informacyjna:

https://men.gov.pl/wp-content/uploads/2018/06/dobry-start_ulotka.pdf