PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Dzień Dziecka

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak.

DZIEŃ DZIECKA

W tym dniu mieliśmy powody do radości, bo był to dzień  szczególny,  mogliśmy  bowiem  wszyscy wreszcie  wrócić do szkoły i w dodatku świętować  DZIEŃ DZIECKA.  Uczniowie ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wyruszyli na łono natury, by cieszyć się świętem, słońcem i swoją obecnością.  Te kilka godzin wypełniły nam wspólne zabawy, tańce,  śpiewy, zadania sprawnościowe, rozrywki  umysłowe, ale i wspólne biesiadowanie czy zwykłe rozmowy twarzą w twarz, których tak bardzo nam brakowało.  Nareszcie poczuliśmy powiew dawnej normalności i mamy nadzieję, że tak już pozostanie.

Podziękowanie

Logo Pomocna Dłoń

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, emerytowanym nauczycielom oraz mieszkańcom Bierutowa i okolic za włączenie się do akcji charytatywnej „dla Reni”, która odbyła się 22 maja w Bierutowie. Miło nam, że tak wiele osób wykazało chęć wsparcia szlachetnego celu, bo „ pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”.                                                                 

                                                                         Rada Rodziców

                                                          przy  Zespole Szkół  Ponadpodstawowych

                                                                         w Bierutowie  

 

Wiktoria Laureatką Konkursu Ogólnopolskiego!

Wiktoria Skórka, uczennica klasy 3 Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie wzięła udział w wiosennej edycji 2021 Wielkiego Testu Edukacyjnego „Świat i Ja” pod hasłem „WAŻNE… NAJWAŻNIEJSZE” w kategorii praca plastyczna  i zajęła 3 miejsc e w kraju. To wielka nagroda dla młodej malarki, która dołączyła do grona laureatów, a tym samym sprawiła, że również szkoła otrzymała prestiżowe wyróżnienie. Myślą przewodnią konkursu było ukazanie wartości ważnych i najważniejszych dla człowieka, w tak trudnej dla wszystkich ówczesnej sytuacji w kraju i na świecie,  czyli w okresie pandemii. Dla młodej artystki istotnymi wartościami stały się rodzina i zdrowie, co ukazała w swojej pracy plastycznej.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!

Potwierdzenie tytułu laureata

Praca Wiktorii Skórki - 3 miejsce w kraju

Dyplom dla szkoły (pdf, 708KB)

 

Wywiadówka

20-05-2021 (czwartek)

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny

Godzina 16.00

Klasa:2 LOg – sala:5 – wejście główne

Klasa:2 LOh – sala:6 – wejście od parkingu

Klasa:2 TLg – sala:17 – wejście boczne (od sali nr 13)

Godzina 16.15

Klasa:2 Tp – sala: 9 – wejście główne

Klasa:2 TIg – sala: 8 – wejście od parkingu

Klasa:1 TLp – sala:15 – wejście boczne (od sali nr 13)

Godzina 16.30

Klasa:1 LOh – sala:10 – wejście od parkingu

Klasa:1 LOp – sala: 14 – wejście główne

Klasa: 2 LOp – sala: 18 – wejście boczne (od sali nr 13)

Prezentacja działania Systemu naboru elektronicznego - 13 maja 2021 godz. 17.00

Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu.Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Po kliknięciu poniższy link lub baner zostaniemy przekierowanie na stronę webinarium.

https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

Zaproszenie na wydarzenie

Matura 2021

W tym roku kasztanowce, w przeciwieństwie do naszych maturzystów, nie przygotowały się należycie do matury. Mimo braku tego pięknego kwiecia będącego sygnałem od natury, że nadszedł czas majowej eksplozji wiedzy, nasi abiturienci w pełnej gotowości przystąpili do  egzaminu dojrzałości.

Pandemia nie pozwoliła nam na to, by wygłosić słynne słowa” Poloneza czas zacząć” zatem wygłaszamy je w nieco zmienionej formie „Matury czas zacząć”.