PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Wiktoria Laureatką Konkursu Ogólnopolskiego!

Wiktoria Skórka, uczennica klasy 3 Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie wzięła udział w wiosennej edycji 2021 Wielkiego Testu Edukacyjnego „Świat i Ja” pod hasłem „WAŻNE… NAJWAŻNIEJSZE” w kategorii praca plastyczna  i zajęła 3 miejsc e w kraju. To wielka nagroda dla młodej malarki, która dołączyła do grona laureatów, a tym samym sprawiła, że również szkoła otrzymała prestiżowe wyróżnienie. Myślą przewodnią konkursu było ukazanie wartości ważnych i najważniejszych dla człowieka, w tak trudnej dla wszystkich ówczesnej sytuacji w kraju i na świecie,  czyli w okresie pandemii. Dla młodej artystki istotnymi wartościami stały się rodzina i zdrowie, co ukazała w swojej pracy plastycznej.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!

Potwierdzenie tytułu laureata

Praca Wiktorii Skórki - 3 miejsce w kraju

Dyplom dla szkoły (pdf, 708KB)