Logo szkoły Reymont, rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

W tym roku kolejny raz pożegnanie klas maturalnych zostało podporządkowane obostrzeniom związanym z pandemią koronawirusa. Wszyscy abiturienci z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa odbierali swoje świadectwa, nagrody, wyróżnienia i dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia i podziękowania od Samorządu Uczniowskiego. Z jednej strony była to wyczekiwana przez uczniów chwila, z drugiej jednak okoliczności w jakich miała miejsce i sposób w jaki się odbyła był smutny i  przygnębiający. Mimo tego wszyscy starali się zachować pogodę ducha i „uśmiechać oczami”. Jako pierwsi swoje zasłużone świadectwa odebrali uczniowie technikum. Później wyczekiwany dokument dostali uczniowie liceum, którzy mieli zaszczyt odbierać gratulację z rąk ppłk Wojciecha Czerechowskiego. Niektórzy licealiści z klasy mundurowej otrzymali również awans na kolejny stopień wojskowy.  Mimo tych trudnych okoliczności  wszyscy mają nadzieję na szczęśliwy i pomyślnie zakończony przebieg matur.