Logo szkoły Reymont, rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Informujemy, że w  dniu 13 kwietnia 2021 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu "Tradycyjny Sad" organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Zespół "Czereśniowe Pestki" ZSP Bierutów zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu - zakładanie sadu współfinansowanego z otrzymanego grantu. W Dniu Ziemi 22 kwietnia zespół "Czereśniowe Pestki" w składzie: Nikola Matla, Laura Kowalska, Aleksandra Richter, Agnieszka Sieradzka, Simona Suchojad, Oliwia Wierzba wraz z kolegami: Miłoszem Halatem, Marcelem Kobryniem, Krystianem Rembierzem i Łukaszem Skorupskim oraz opiekunem Maciejem Howisem założyli mini sad czereśniowy starych odmian czereśni na terenie ZSP Bierutów.  Relacje z przebiegu prac przedstawiają poniższe fotografie.