Logo szkoły Reymont, rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

        Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, ale przez to kim jest i czym dzieli się z innymi

W niedzielę 2 lutego w Auli ZSP w Bierutowie odbyło się tradycyjne zakończenie okresu kolędowego połączone z akcją charytatywną na rzecz Tosi i Frania chorujących na rdzeniowy zanik mięśni(SMA). Najpierw wystąpili młodzi aktorzy z Przedszkola w Bierutowie i brawurowo odegrali Jasełka a następnie nieco starsi artyści z zespołu Theatrum mundi działającego przy Zespole Szkół Podstawowych   w Bierutowie zaprezentowali spektakl pt. „Wigilia w Lipcach”. Publiczność żywiołowo reagowała na występy młodych artystów i chętnie zasilała puszki wolontariuszek, aby Tosia i Franio jak najszybciej mogli cieszyć się zdrowiem, bo gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.