Udział klas mundurowych w uroczystym ślubowaniu słuchaczy Studium Oficerskiego

Galeria na temat wydarzenia ze strony AWL

https://awl.edu.pl/aktualnosci-awl/z-ostatniej-chwili/8745-honor-sluzby-jest-jak-sztandar

25.10.2019 roku klasy pierwsze ponownie odwiedziły AWL we Wrocławiu. Uczniowie uczestniczyli                 w uroczystym ślubowaniu  słuchaczy Studium Oficerskiego, podczas którego oprócz przysięgi podchorążych miało miejsce wyróżnienie najlepszych słuchaczy. Następnie odbyła się defilada głównych bohaterów uroczystości. Po części oficjalnej uczniowie pod okiem podchorążych poznawali kolejne tajniki musztry. Ćwiczyli zarówno w grupach jak i indywidualnie(przed lustrami, dzięki czemu mogli sami na bieżąco korygować niewłaściwą postawę). Uczniowie, którzy najlepiej opanowali ćwiczone elementy musztry zostali wyróżnieni pozytywnymi ocenami.