PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Uczennica ZSP Bierutów Laureatką Konkursu Wojewódzkiego

Wiktoria Skórka  uczennica klasy 1 Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Bierutowie zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym, przeprowadzonym w ramach projektu "Wędrówki szlakiem wartości". Myśl przewodnia konkursu - Człowiek."Codziennie na swej drodze mijamy cudotwórców. Najczęściej są przebrani za zwykłych ludzi: nauczycieli, fryzjerów, pielęgniarki, sekretarki, kasjerów, taksówkarzy i tym podobnych"(Regina Brett).Prace laureatów można było obejrzeć na wystawie podczas uroczystej Gali Laureatów, która miała miejsce w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego 29 maja 2019 r. Nagrody zaproszonym uczestnikom wręczały ważne osobistości Wrocławia.                                                         

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów.