UCZNIOWIE TECHNIKUM AGROBIZNESU "STUDIUJĄ" NA SGGW W WARSZAWIE

W dniach 25 - 26 kwietnia  2018  roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie z klasy 2 i 3 technikum agrobiznesu uczestniczyli

w wycieczce do Warszawy pod opieką nauczycieli: Waldemara Sobczaka i Maciej Howisa

w ramach projektu "Powiat Oleśnicki dla rynku pracy". Głównym celem wyjazdu był udział w zajęciach na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego  w Warszawie. Programu zajęć na uczelni w obejmował wizytę w Muzeum SGGW oraz wykłady:

  • Oferta edukacyjna SGGW w Warszawie.
  • Zarządzanie w agrobiznesie.
  • Towary niebezpieczne w logistyce.
  • Agroturystyka w teorii i praktyce.

Ponadto wolny czas został wykorzystany na zwiedzanie stolicy. Uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik i Stadion PGE Narodowy. Pobyt w Warszawie był zarówno czasem zdobywania wiedzy jak i aktywnego wypoczynku.