DNI OTWARTE SZKOŁY

W czwartek, 24.05.2018 r. odbyły się w naszej szkole  Dni Otwarte Szkoły. Gimnazjaliści mogli obejrzeć  budynek szkolny, wziąć udział w różnych  zajęciach i porozmawiać z  uczniami liceum  i technikum. Zebranych  przywitał Pan Dyrektor- Wojciech Kobryń . Goście mieli okazję obejrzeć  film o szkole.

Wszyscy uczniowie gimnazjum  zostali podzieleni na grupy, którymi opiekowali się uczniowie drugiej klasy liceum.

Każda z grup uczestniczyła w zajęciach  :

  • informatyki-retusz zdjęć w programie gimp oraz podstawy projektowania strony internetowej;
  • wiedzy o społeczeństwie- warsztaty na temat prawa i  społeczeństwa;
  • biologii- produkcja mleka, degustacja mleka z różnych opakowań;
  • kółka teatralnego- działalność artystyczna szkoły oraz rozmowy na temat możliwości rozwoju jakie daje szkoła;
  • z udziałem Policji-umundurowanie, działania prewencyjne;
  • z udziałem żołnierzy z AWL- umundurowanie,  broń, musztra.

        Gimnazjaliści opuszczali nasza szkołę uśmiechnięci  i zadowoleni. Liczymy na to, że spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. Wszystkich , którzy są chętni, by dołączyć do grona naszej reymontowskiej rodziny serdecznie zapraszamy.