DNI OTWARTE SZKOŁY

W ramach Dni Otwartych Szkoły, 8 marca 2017 roku gościliśmy uczniów Gimnazjum
z Bierutowa.  Specjalnie dla Nich przygotowaliśmy spotkania z przedstawicielami Żandarmerii Wojskowej z Wrocławia, Ochotniczej Straży Pożarnej z Bierutowa oraz ciekawe lekcje prowadzone przez naszych nauczycieli.

Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w zajęciach z wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa i przedmiotów zawodowych. Gimnazjaliści mieli również okazję poznać partnerów naszej szkoły. Przedstawiciele ŻW wygłosili prelekcję dotyczącą prawidłowego umundurowania klas mundurowych oraz przeprowadzili ćwiczenia na symulatorze zderzeń. Dzięki współpracy z OSP uczniowie mieli także okazję obejrzeć dokładnie wóz strażacki i sprzęty będące na jego wyposażeniu.

 

Był to dzień pełen wrażeń, który uczniowie Gimnazjum na pewno będą wspominać, wybierając szkołę ponadgimnazjalną.