Projekty: „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”
"Szansa dla wszystkich"
Informacje o projekcie: Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim (pdf 154 KB)
Projekty: „Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim”
"Szansa dla wszystkich"
Informacje o projekcie: Kompetentni zawodowcy w powiecie oleśnickim (pdf 154 KB)
|
Lp. |
Przedmiot |
Data egzaminu |
|
1. |
Matematyka |
23.08.2021 godz.9.00 |
|
2. |
j.polski |
25.08.2021 godz.9.00 |
|
3. |
j. angielski |
25.08.2021 godz.9.00 |
|
4. |
przechowywanie zapasów |
25.08.2021 godz.9.00 |
|
5. |
Zabezpieczenie majątku |
25.08.2021 godz.9.00 |
|
6. |
Przyjmowanie i wydawanie zapasów |
26.08.2021 godz. 9.00 |
W dniu 12.06.2021 r. Nasza Szkoła obchodziła jubileusz 75-lecia. Jest to okazja do wspomnień, podsumowań i refleksji, ale i snucia planów na kolejne lata. Z tej szczególnej okazji składamy wszystkim emerytowanym i obecnym nauczycielom, pracownikom, uczniom i absolwentom wyrazy uznania i gratulacje z powodu dotychczasowych osiągnięć oraz życzenia nieustannego rozwoju i dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy dydaktyczno-wychowawczej. Niech ten jubileusz stanie się źródłem inspiracji i nieustannej kreatywności oraz otwartości dla kolejnych pokoleń.

Życzenia pięknego pobytu na wakacjach, by były spokojne, pełne radości i wiodły drogą naszych celów.
Plakat wykonała uczennica klasy 1 LO h - Julia Kapka.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak.
DZIEŃ DZIECKA
W tym dniu mieliśmy powody do radości, bo był to dzień szczególny, mogliśmy bowiem wszyscy wreszcie wrócić do szkoły i w dodatku świętować DZIEŃ DZIECKA. Uczniowie ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wyruszyli na łono natury, by cieszyć się świętem, słońcem i swoją obecnością. Te kilka godzin wypełniły nam wspólne zabawy, tańce, śpiewy, zadania sprawnościowe, rozrywki umysłowe, ale i wspólne biesiadowanie czy zwykłe rozmowy twarzą w twarz, których tak bardzo nam brakowało. Nareszcie poczuliśmy powiew dawnej normalności i mamy nadzieję, że tak już pozostanie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, emerytowanym nauczycielom oraz mieszkańcom Bierutowa i okolic za włączenie się do akcji charytatywnej „dla Reni”, która odbyła się 22 maja w Bierutowie. Miło nam, że tak wiele osób wykazało chęć wsparcia szlachetnego celu, bo „ pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”.
Rada Rodziców
przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych
w Bierutowie
Wiktoria Skórka, uczennica klasy 3 Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie wzięła udział w wiosennej edycji 2021 Wielkiego Testu Edukacyjnego „Świat i Ja” pod hasłem „WAŻNE… NAJWAŻNIEJSZE” w kategorii praca plastyczna i zajęła 3 miejsc e w kraju. To wielka nagroda dla młodej malarki, która dołączyła do grona laureatów, a tym samym sprawiła, że również szkoła otrzymała prestiżowe wyróżnienie. Myślą przewodnią konkursu było ukazanie wartości ważnych i najważniejszych dla człowieka, w tak trudnej dla wszystkich ówczesnej sytuacji w kraju i na świecie, czyli w okresie pandemii. Dla młodej artystki istotnymi wartościami stały się rodzina i zdrowie, co ukazała w swojej pracy plastycznej.
Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!


Dyplom dla szkoły (pdf, 708KB)
Strona 26 z 55