Materiały DreamSpark dla uczniów

Dzień dobry!

W ramach programu DreamSpark przygotowaliśmy zestaw materiałów, o tym w jaki sposób można wykorzystywać dostępne oprogramowania. W ramach tych materiałów można znaleźć darmowe artykuły i szkolenia video o produktach Microsoft. Prosimy o przesłanie poniższych informacji do studentów.

 Z wyrazami szacunku,

Emilia Gębska

Witaj! Czy wiesz, że Yak może pomóc Ci nauczyć się programować, tworzyć strony internetowe i bazy danych? Przygotowaliśmy dla Ciebie stronę internetową www.aleyak.to, gdzie znajdziesz zestaw kursów video i artykułów, które pomogą Ci zrozumieć do czego możesz wykorzystywać technologie Microsoft!

Chcesz nauczyć się:

 

Yak korzystać z chmury?

 

 

 

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę internetową?

 

 

 

Podstawy języka C#

 

 

 

Jak monitorować aplikacje?

 

 

 

Yak stworzyć pierwszą grę?