Logo szkoły Reymont, rysunek budynku szkoły

PROJEKT „Wsparcie Kształcenia Zawodowego – Poprawa Efektów”

Logo Pomocna Dłoń

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, emerytowanym nauczycielom oraz mieszkańcom Bierutowa i okolic za włączenie się do akcji charytatywnej „dla Reni”, która odbyła się 22 maja w Bierutowie. Miło nam, że tak wiele osób wykazało chęć wsparcia szlachetnego celu, bo „ pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”.                                                                 

                                                                         Rada Rodziców

                                                          przy  Zespole Szkół  Ponadpodstawowych

                                                                         w Bierutowie